Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.4) - en to nl translation catalogue (110 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Total
nl: Totaal

en: User
nl: Gebruiker

en: Active
nl: Actief

en: Roles
nl: Rollen

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Qty
nl: Aant

en: Price
nl: Prijs

en: Amount
nl: Bedrag

en: Terms
nl: Termen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Order
nl: Volgorde

en: Short Description
nl: Korte omschrijving

en: Discount
nl: Korting

en: Products
nl: Producten

en: Authors
nl: Auteurs

en: Classes
nl: Klassen

en: Ubercart - core (optional)
nl: Ubercart - basis (optioneel)

en: Filter Type
nl: Filtertype

en: copy
nl: kopieer

en: Minimum price
nl: Minimumprijs

en: Subtotal:
nl: Subtotaal:

en: Specify a value to compare the order total against.
nl: Specificeer een waarde om de bestelling mee te vergelijken.

en: Total is less than specified value.
nl: Totaal is minder dan de gespecificeerde waarde.

en: Total is less than or equal to specified value.
nl: Totaal is minder dan of gelijk aan de gespecificeerde waarde.

en: Total is equal to specified value.
nl: Totaal is gelijk aan de gespecificeerde waarde.

en: Total is greater than or equal to specified value.
nl: Totaal is meer dan of gelijk aan de gespecificeerde waarde.

en: Total is greater than specified value.
nl: Totaal is meer dan de gespecificeerde waarde.

en: Order total comparison type
nl: Vergelijkingstype voor totaalwaarde van de bestelling

en: %name settings have been saved.
nl: %name-instellingen zijn opgeslagen.

en: Delete @row?
nl: @row verwijderen?

en: Uses
nl: Gebruikt

en: no code
nl: geen code

en: The insert date and time as a unix timestamp.
nl: De ingevoerde datum en tijd als Unix-tijdstip.

en: The {uc_orders}.order_id of the user's order.
nl: De {uc_orders}.order_id van de bestelling van de gebruiker.

en: Codeless Discounts
nl: Kortingen zonder code

en: Displays uc_discounts_alt discounts for node without codes
nl: Geeft uc_discounts_alt kortingen zonder codes weer voor een node

en: Expires:
nl: Verloopt:

en: No discounts.
nl: Geen kortingen.

en: Shown in admin reports and logs.
nl: Wordt weergegeven in beheerdersrapportages en logs.

en: Description displayed to user during checkout and in order review.
nl: Beschrijving die wordt getoond aan de gebruiker tijdens het afrekenen en bij het bekijken van de bestelling.

en: Internal description for discount administrators.
nl: Interne beschrijving voor beheerders van kortingen.

en: Discount type
nl: Kortingstype

en: Type of discount to apply.
nl: Type korting die toegepast moet worden.

en: Discount amount
nl: Kortingshoeveelheid

en: Discount codes
nl: Kortingcodes

en: Filter By Products
nl: Filter op producten

en: Filter By Terms
nl: Filter op termen

en: Filter By SKUs
nl: Filter op artikelnummers

en: <All Products>
nl: <Alle Producten>

en: <All Terms>
nl: <Alle termen>

en: <All SKUs>
nl: <Alle artikelnummers>

en: SKUs
nl: Artikelnummers

en: <All Roles>
nl: <Alle rollen>

en: Can be combined with other discounts
nl: Kan gecombineerd worden met andere kortingen

en: Max uses
nl: Max aantal gebruiken

en: Max uses per code
nl: Max aantal gebruiken per code

en: Discount expires
nl: Korting vervalt vanaf

en: Copy of @discount
nl: Kopie van @discount

en: Discount deleted.
nl: Korting verwijderd.

en: Times Applied
nl: Keer toegepast

en: No discount data available.
nl: Geen kortingsdata beschikbaar

en: Report for all discounts.
nl: Rapportage voor alle kortingen.

en: Discounts have changed.  Please review your cart and continue checkout.
nl: Kortingen zijn aangepast. Bekijk uw winkelwagen en ga verder met afrekenen.

en: Total discount
nl: Totale korting

en: Subtotal including discounts
nl: Subtotaal inclusief korting

en: Enter discount codes
nl: Kortingen

en: Enter discount codes in the box below (one per line).
nl: Kortingcodes in onderstaand veld invoeren (een code per regel).

en: Click to calculate discounts
nl: Klik om de korting te berekenen

en: Calculating discounts...
nl: Bezig met berekenen korting...

en: Please enter at least one code
nl: Tenminste één kortingscode invoeren

en: No applicable discounts
nl: Geen toepasbare kortingen

en: The discount for code "@code" has expired.
nl: De korting voor code '@code' is verlopen.

en: The discount code "@code" has reached its max number of uses.
nl: De kortingscode '@code' heeft zijn maximale gebruikslimiet bereikt.

en: The discount for code "@code" cannot be combined with other discounts.
nl: De korting voor code '@code' kan niet worden gecombineerd met andere kortingen.

en: The discount for code "@code" requires a minimum quantity of @qualifying_amount to qualify.
nl: De korting voor code '@code' geldt pas bij een minimumhoeveelheid van @qualifying_amount.

en: The discount, '@short_description', with code '@code' was applied for a discount of @discount_amount.
nl: De korting '@short_description' met code '@code' betreft een korting van @discount_amount.

en: The discount, '@short_description', with code '@code' was applied @times_applied times for a discount of @discount_amount.
nl: De korting '@short_description' met code '@code' is @times_applied keer gebruikt voor een korting van @discount_amount

en: The discount, '@short_description', was applied for a discount of @discount_amount.
nl: De korting '@short_description' betreft een korting van @discount_amount.

en: The discount, '@short_description', was applied @times_applied times for a discount of @discount_amount.
nl: De korting '@short_description' is @times_applied gebruikt voor een korting van @discount_amount.

en: Minimum quantity
nl: Minimum hoeveelheid

en: Free items
nl: Gratis items

en: configure discounts
nl: kortingen configureren

en: Requires code to activate discount.
nl: Code benodigd om korting te activeren.

en: What type of object to filter on.
nl: Het objecttype waarop gefilterd wordt.

en: Whether or not discount has an expiration.
nl: Of deze korting verloopt of niet.

en: The exipration date and time as a unix timestamp.
nl: De verloopdatum en tijd als Unix-tijdstip.

en: The {uc_discounts}.discount_id of the discount.
nl: De {uc_discounts}.discount_id van de korting.

en: The {uc_products}.nid of the product being discounted.
nl: De {uc_products}.nid van het product waar de korting voor geldt.

en: Code used for discount.
nl: Code gebruikt voor korting.

en: Total amount of discount.
nl: Totale korting.

en: Discounts
nl: Kortingen

en: Is active
nl: Is actief

en: Export to CSV
nl: Exporteren als CSV

en: Is this discount active for use on the site?
nl: Is deze korting actief voor gebruik op de site?

en: Discount activates
nl: Korting wordt geactiveerd vanaf

en: Whether or not this discount rule will only become active after a given date.
nl: Of deze kortingsregel actief zal worden vanaf een bepaalde datum.

en: Whether or not this discount rule will expire on a given date.
nl: Of deze kortingsregel vervalt vanaf een bepaalde datum.

en: Add discount
nl: Korting toevoegen

en: Generate codes
nl: Codes aanmaken

en: Percentage off
nl: Kortingspercentage
