Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.0) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè
