Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Checkout
af: Betaal punt

en: Product
af: Produk
