Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ
