Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: General
ast: Xeneral
