Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запазване на настройките

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Откажи

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Промени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Създай

en: General
bg: Общи

en: here
bg: тук

en: Checkout
bg: Поръчване

en: Product
bg: Продукт
