Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর
