Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Manage
ca: Gestiona

en: Amount
ca: Import

en: here
ca: aquí

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: Donation
ca: Donació

en: Donate
ca: Fer donació

en: Product
ca: Producte

en: administer products
ca: administra els productes

en: Add to Cart
ca: Afegiu al carretó

en: Revenue
ca: Ingressos

en: Sold
ca: Venut

en: No products found
ca: No s'han trobat productes.

en: administer product classes
ca: administra les classes de producte

en: administer product features
ca: administra les característiques de producte
