Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Message
cs: Zpráva

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Amount
cs: Částka

en: General
cs: Obecné

en: here
cs: zde

en: Checkout
cs: Objednat

en: Product
cs: Produkt

en: administer products
cs: spravovat produkty

en: Revenue
cs: Tržba

en: Sold
cs: Prodáno

en: No products found
cs: Žádné produkty nebyly nenalezeny.

en: administer product classes
cs: spravovat třídy produktů

en: administer product features
cs: spravovat vlastnosti produktů
