Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Title
da: Titel

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Message
da: Meddelelse

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Manage
da: Håndtér

en: Amount
da: Beløb

en: General
da: Generelt

en: here
da: her

en: Checkout
da: Til kassen

en: Product
da: Produkt

en: administer products
da: administrér produkter

en: create
da: opret

en: edit own
da: redigér egne

en: Revenue
da: Omsætning

en: Sold
da: Solgt

en: No products found
da: Ingen produkter fundet

en: Delete item
da: Slet element

en: administer product classes
da: administrér produktklasser

en: administer product features
da: administrér vareegenskaber

en: delete own
da: slet egne
