Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Message
el: Μήνυμα

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Views
el: Εμφανίσεις

en: Add
el: Προσθήκη

en: Amount
el: Ποσό

en: General
el: Γενικά

en: here
el: εδώ

en: Checkout
el: Ολοκλήρωση Παραγγελίας

en: Product
el: Προϊόν

en: administer products
el: διαχείριση προϊόντων
