Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari .

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu
