Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Katkesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Views
et: Vaated

en: Add
et: Lisa

en: #
et: nr

en: Amount
et: Hulk

en: General
et: Üldine

en: Checkout
et: Maksma

en: Product
et: Toode

en: administer products
et: toodete administreerimine

en: Sold
et: Müüdud

en: No products found
et: Tooteid ei leitud
