Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: انصراف

en: Description
fa: توصیف

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Message
fa: پیام

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Views
fa: نمایه‌ها

en: Add
fa: افزودن

en: General
fa: عمومی

en: here
fa: اینجا
