Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Message
fi: Viesti

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Views
fi: Näkymät

en: Add
fi: Lisää

en: Amount
fi: Määrä

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: here
fi: täällä

en: Checkout
fi: Kassalle

en: Product
fi: Tuote

en: administer products
fi: Hallitse tuotteita

en: No products found
fi: Yhtään tuotetta ei löytynyt
