Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Opérations

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Views
fr: Vues

en: Add
fr: Ajouter

en: Manage
fr: Gérer

en: Amount
fr: Montant

en: General
fr: Général

en: here
fr: ici

en: Checkout
fr: Valider la commande

en: Donate
fr: Faire un don

en: Product
fr: Produit

en: administer products
fr: administrer les produits

en: create
fr: créer

en: edit own
fr: éditer les sien(nes)

en: Sold
fr: Vendu

en: No products found
fr: Aucun produit trouvé

en: administer product classes
fr: administrer les classes de produits

en: administer product features
fr: administrer les fonctionnalités des produits

en: delete own
fr: effacer les sien(nes)
