Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: Message
gl: Mensaxe

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Views
gl: Vistas

en: Add
gl: Engadir
