Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Add
gu: ઉમેરો
