Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמור תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Message
he: מסר

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Views
he: היבטים

en: Add
he: הוסף

en: Manage
he: נהל

en: Amount
he: כמות

en: General
he: כללי

en: Checkout
he: לרכישה

en: Product
he: מוצר

en: create
he: צור

en: edit own
he: ערוך את שלך

en: Revenue
he: הכנסה

en: Sold
he: נמכר

en: delete own
he: מחק את שלך
