Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: Save configuration
hr: Spremi konfiguraciju

en: Delete
hr: Izbriši

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Odustani

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Ova radnja se ne može opozvati.

en: Message
hr: Poruka

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: General
hr: Općenito

en: here
hr: tu
