Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Message
hu: Üzenet

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Views
hu: Nézetek

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Manage
hu: Kezelés

en: Amount
hu: Összeg

en: General
hu: Általános

en: here
hu: ide

en: Checkout
hu: Fizetés

en: Donation
hu: Adomány

en: Product
hu: Termék

en: administer products
hu: termékek adminisztrációja

en: create
hu: létrehoz

en: Add to Cart
hu: Kosárba

en: edit own
hu: szerkeszthető a saját

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Revenue
hu: Árbevétel

en: Sold
hu: Eladva

en: No products found
hu: Nincsenek termékek

en: administer product classes
hu: termékosztályok adminisztrációja

en: administer product features
hu: termékjellemzők adminisztrációja

en: delete own
hu: törölhető a saját
