Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Perintah

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batalkan

en: Description
id: Keterangan

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.

en: Message
id: Isi pesan

en: Weight
id: Urutan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambahkan
