Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to it translation catalogue (28 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: Questa azione è irreversibile.

en: Message
it: Messaggio

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Views
it: Viste

en: Add
it: Aggiungi

en: Manage
it: Gestisci

en: Amount
it: Importo

en: General
it: Generale

en: here
it: qui

en: Checkout
it: Vai alla cassa

en: Product
it: Prodotto

en: administer products
it: Amministra prodotti

en: Revenue
it: Entrate

en: Sold
it: Venduto

en: No products found
it: Nessun prodotto trovato

en: Delete item
it: Elimina elemento

en: administer product classes
it: Amministra classi prodotto

en: administer product features
it: Amministra caratteristiche prodotto
