Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა.

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი
