Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: General
kk: Басты
