Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Message
km: សារ

en: Weight
km: ទម្ងន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: General
km: ទូទៅ​
