Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: Manage
lt: Tvarkyti

en: Amount
lt: Suma

en: General
lt: Bendras

en: here
lt: čia

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Product
lt: Prekė

en: administer products
lt: tvarkyti prekes

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Revenue
lt: Įplaukos

en: Sold
lt: Parduota

en: No products found
lt: Prekių nerasta

en: administer product classes
lt: tvarkyti prekės klases

en: administer product features
lt: tvarkyti prekės savybes
