Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Operācijas

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Rediģēt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Views
lv: Skati

en: Add
lv: Pievienot

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Amount
lv: Summa

en: General
lv: Galvenie

en: here
lv: šeit

en: Checkout
lv: Pirkt

en: Product
lv: Prece

en: Add to Cart
lv: Ielikt grozā
