Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: भार

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुस
