Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Message
nn: Melding

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: here
nn: her

en: Product
nn: Vare
