Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zachowaj konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Czynności

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zachowaj

en: Views
pl: Widoki

en: Add
pl: Dodaj

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Amount
pl: Ilość

en: General
pl: Główne

en: here
pl: tutaj

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: Product
pl: Produkt
