Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvează configuraţia

en: Delete
ro: Şterge

en: Operations
ro: Operaţii

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Modifică

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Message
ro: Mesaj

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Views
ro: Vizualizări

en: Add
ro: Adăugare

en: Amount
ro: Suma

en: Checkout
ro: Casă

en: Product
ro: Produs
