Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Save configuration
ru: Сохранить настройки

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Действия

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отменить

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Изменить

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Message
ru: Сообщение

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Views
ru: Представления

en: Add
ru: Добавить

en: Manage
ru: Управлять

en: Amount
ru: Количество

en: General
ru: Информация

en: here
ru: тут

en: Checkout
ru: Оформление заказа

en: Donation
ru: Пожертвования

en: Donate
ru: Пожертвовать

en: Product
ru: Товар

en: administer products
ru: управление товарами

en: create
ru: создать

en: Add to Cart
ru: Добавить в тележку

en: edit own
ru: редактировать своё

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Revenue
ru: Доход

en: Sold
ru: Продано

en: No products found
ru: Ни одного товара не найдено

en: Delete item
ru: Удалить пункт

en: administer product classes
ru: управление классами товара

en: administer product features
ru: управлять особенностями товара
