Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: පැහැදිලි කිරීම

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
