Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Add
sk: Pridať

en: Manage
sk: Spravovať

en: Amount
sk: Množstvo

en: General
sk: Všeobecné

en: here
sk: tu

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Product
sk: Produkt

en: administer products
sk: spravovať produkty

en: Revenue
sk: Výnos

en: Sold
sk: Predané

en: No products found
sk: Žiadne produkty nenájdené

en: administer product classes
sk: spravovať produktové triedy

en: administer product features
sk: spravovať vlastnosti produktu
