Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: General
sl: Splošno
