Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Save configuration
sv: Spara inställningar

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Message
sv: Meddelande

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: Manage
sv: Hantera

en: Amount
sv: Summa

en: General
sv: Allmän

en: here
sv: här

en: Checkout
sv: Kassan

en: Product
sv: Vara

en: administer products
sv: administrera varor

en: Revenue
sv: Inkomst

en: Sold
sv: Såld

en: No products found
sv: Inga varor hittades

en: Delete item
sv: Radera post

en: administer product classes
sv: administrera varuklasser

en: administer product features
sv: administrera varufunktioner

en: edit all
sv: redigera alla
