Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Message
ta: செய்தி

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Add
ta: சேர்

en: General
ta: பொது
