Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: General
te: సాధారణ

en: here
te: ఇక్కడ
