Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Type
th: ชนิด

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Message
th: ข้อความ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Name
th: ชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: General
th: ทั่วไป
