Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Save configuration
uk: Зберегти налаштування

en: Delete
uk: Вилучити

en: Operations
uk: Дії

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Message
uk: Повідомлення

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Ім'я

en: Save
uk: Зберегти

en: Views
uk: Види

en: Add
uk: Додати

en: Manage
uk: Керування

en: Amount
uk: Сума

en: General
uk: Загальне

en: here
uk: тут

en: Checkout
uk: Оформлення

en: Donation
uk: Пожертвування

en: Donate
uk: Пожертвувати

en: Product
uk: Продукція

en: administer products
uk: управляти товарами

en: create
uk: створити

en: Add to Cart
uk: Додати в кошик

en: edit own
uk: редагувати своє

en: Add Group
uk: Додати групу

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - додатково

en: Revenue
uk: Виручка

en: Sold
uk: Продано

en: No products found
uk: Товари не знайдено

en: Delete item
uk: Вилучити пункт

en: administer product classes
uk: керування класами продуктів
