Ubercart Donation Products (6.x-2.0-beta3) - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Message
vi: Thông điệp

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Manage
vi: Quản lý

en: Amount
vi: Số lượng

en: General
vi: Tổng quát

en: here
vi: ở đây

en: Checkout
vi: Thanh toán

en: Product
vi: Sản phẩm

en: administer products
vi: quản lý sản phẩm

en: Add to Cart
vi: Thêm vào giỏ

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Revenue
vi: Doanh thu

en: Sold
vi: Đã bán

en: No products found
vi: Không tìm thấy sản phẩm nào

en: administer product classes
vi: quản lý các lớp sản phẩm

en: administer product features
vi: quản lý các đặc điểm sản phẩm
