Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Purchased
bg: Закупен

en: none
bg: не

en: Created
bg: Създадено

en: Order ID
bg: Поръчка №
