Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Purchased
cs: Prodáno

en: none
cs: žádné

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Order ID
cs: ID objednávky

en: The settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: The order ID.
cs: ID objednávky
