Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Purchased
el: Αγοράσθηκε

en: none
el: κανένα

en: Display Settings
el: Ρυθμίσεις Εμφάνισης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Order ID
el: ID παραγγελίας
