Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Status
es: Estado

en: Purchased
es: Comprado

en: none
es: ninguno

en: Display Settings
es: Opciones de presentación

en: Created
es: Creado

en: Donation
es: Donación

en: Order ID
es: ID de pedido

en: The settings have been saved.
es: La configuración ha sido guardada.

en: The order ID.
es: El ID del pedido.
