Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Status
et: Olek

en: Purchased
et: Ostetud

en: none
et: puudub

en: Created
et: Loodud

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: The settings have been saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: The order ID.
et: Tellimuse nr.
