Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Status
fr: État

en: Purchased
fr: Acheté

en: none
fr: aucun(e)

en: Display Settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Created
fr: Créé

en: Order ID
fr: Identifiant de la commande

en: The settings have been saved.
fr: Les paramètres ont été enregistrés.

en: The order ID.
fr: L'identifiant (ID) de la commande.

en: Donations
fr: Dons
