Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Purchased
he: נקנה

en: none
he: ללא

en: Created
he: נוצר

en: Donation
he: תרומה

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: The settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו
