Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Purchased
hu: Megvásárolva

en: none
hu: nincs

en: Display Settings
hu: Megjelenés beállításai

en: Created
hu: Létrehozva

en: Donation
hu: Adomány

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Order ID
hu: Rendelésazonosító

en: The settings have been saved.
hu: A beállítások elmentve.

en: The order ID.
hu: A rendelésazonosító.

en: Donations
hu: Adományok
